נקודות מפתח

השארת הודעה:

שם:*
טלפון:*
אימייל:
כתובת:
הערות:
* שדה חובה

שירותי חקירות


במהלך חיינו, אנו עומדים במצבים לא נעימים אשר האמת אינה ברורה לנו, כספנו נעלם או חשדות בנוגע לבני ובנות הזוג רוקמים עור וגידים, וכספנו נעלם. לעיתים אנו עומדים חסרי אונים לאור המתרחש, ואין לנו יכולת לפעול על מנת למצוא את הפתרון המתאים ביותר לכך. לכל מקרה, שירותי חקירות של משרד חקירות דיסקרטיות עומדים לרשותכם.
אילו שירותי חקירות יכולים לסייע לכם? להלן רשימת שירותי חקירות מקוצרת. אם התרשמתם כי אחד מסוגי השירותים שלנו נחוץ לכם, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולקבל ייעוץ ראשוני.
שירותי חקירות אישות: גם מערכת היחסים החזקה ביותר עלולה להתערער. חוסר אמון בין בני זוג, שקרים ובגידות מטלטלים חיי נישואין וזוגיות ממושכת. כאשר מתעורר חשד כלפי בן או בת הזוג, שירותי חקירות אישות מועילים להפגת כל חשש, במקרה של בגידה או חוסר נאמנות.
שירותי מעקב: ביצוע מעקבים הנו הליך חשוב בעיקר בחקירות כלכליות, חקירות אישות וחקירות ביטוח. מעקבים צמודים אחר אנשים או חשודים מתבצעים על ידי אנשי מקצוע דיסקרטיים אשר מתעדים את פעילות החשוד.
שירותי חקירות כלכליות: חקירות כלכליות נועדו לחשוף העלמות של סכומי כסף נכבדים. מקרה בו כסף נעלם מתרחש במקומות רבים, כמו בני זוג, ארגונים מסחריים, חברות ביטוח, ירושה, תשלומי מזונות ועוד. בכל מקרה בו כספכם נעלם או נגנב, שירותי חקירות כלכליות יסייעו לכם.
שירותי חקירות ביטוח: מקרים של הונאות מצד חברת הביטוח הם אינם מקרים נעימים. המבוטח מרגיש מרומה, וכספו אינו מוחזר אליו בשלמותו. חקירות ביטוח יסודיות מבטיחות לכם כי כספכם, באם התבצעה הונאה מצד חברת הביטוח, יוחזר לכם.
מודיעין עסקי: תחרות עסקית מציבה בפנינו אתגר להוביל על פני המתחרים. שירותי מודיעין עסקי ממפים עבורכם את התחרות בשוק, וחושפים את ההיסטוריה העסקית של כל מתחרה ומצבו כיום.
שירותי חקירות נאמנות עובד: מידע עסקי רגיש עובר מפה לאוזן בקרב עובדים בכירים בחברה, ודליפתו עשויה להמיט אסון במקרים מסוימים. במקרים של דליפת מידע, נאמנותו של העובד עומדת למבחן. שירותי חקירות נאמנות עובד בוחנים באופן יסודי את רמת נאמנותו של העובד. שירותים אלו כוללים סקרי אמינות, תחקירים, ראיונות, ומבחני אמינות למועמדים חדשים לתפקיד.
שירותי חקירות סמויות: חקירה סמויה הנה חקירה אשר חותרת להשיג מידע חשוב מאנשים אשר אינם כלל מודעים להיותם תחת חקירה. שירותי חקירות סמויות של חקירות דיסקרטיות מתבצעים במקצועיות, שכן מגבלות החוק אוסרות חקירות סמויות במקרים מסוימים.
בדיקות פוליגרף: פוליגרף הנה מכונת אמת אשר נחשבת לאמינה ב97% מהמקרים. חקירות דיסקרטיות מפעיל מכונת פוליגרף בהתאם למקרה החקירה, באמצעות אנשי מקצוע מוסמכים לבדיקות פולגירף.
המחלקה הטכנית: המחלקה הטכנית של חקירות דיסקרטיות מציעה למכירה ציוד בילוש וחקירה, מכשירי האזנה, מצלמות, מעקב ועוד. שירותי התקנה ניתנים בהתאם לצורך.