חקירות ביטוח הן הכרחיות כאשר אתה מנהל  חברת ביטוח

בשכונתי ישנה חנות צעצועים שקיימת כבר שנים רבות, חנות מצליחה מאוד. לילה אחד, בחצות הלילה שבין שישי לשבת, כשהחנות סגורה וכל האזור שומם, עלתה החנות באש ונשרפה כליל. על כל הבובות, המשחקים, הפאזלים, התחפושות, הפלסטלינה והצעצועים שבה. הכל, כולל הכל. מכבי האש כיבו את השרפה מהר לפני שהיא התפשטה גם על הבתים שבסביבה. לאחר שהאש כבתה הם טענו שמבדיקתם עולה כי סגריה בוערת הושלכה לאספלט שליד הפתח לחנות והם הכריזו על סיבת השרפה כהצתה. מכיוון שלאיש לא היו אויבים, לא היה מי שיהיה חשוד בהצתה, סגרה את המשטרה את התיק בתואנה שככל הנראה מדובר בעובר אורח שזרק את הסיגריה שלו על הרצפה ולא שם לב לנזק שהיא גרמה.

אך חברת הביטוח לא הייתה בטוחה שהסיפור כל כך תמים, חברת הביטוח ידעה את מה שהמשטרה לא ידעה. אותו האיש ניסה כבר כמה פעמים לרמות את חברות הביטוח ובכל פעם הוא העלה את הצורך של חברת הביטוח לקרוא לחוקר פרטי מתחום חקירות ביטוח שיבוא ויחקור את תלונתו. פעם אחת האיש טען שגנבו את מכוניתו ואכן הוא פוצה על כך, אך לאחר כמה חודשים, בעקבות חשד שהעלה ועלה הצורך להזמין שירותי חקירות ביטוח, נמצאה המכונית נטושה ומלאה באבק ועלים נושרים במגרש חניה נטוש בדרום הארץ, כשהאיש בכלל גר במטולה. בפעם השניה, טען האיש שנפגע כהולך רגל כאשר הלך ברחוב ונתקל במרצפת בולטת על המדרכה קרוב לחנות הצעצועים שלו, שוב הזמנו שירותי חקירות ביטוח וכך נתגלה כי מצלמות נסתרות של העירייה צילמו אותו מחבל באותה המרצפת עמוק בתוך הלילה יומיים לפני שכביכול נפל ושבר את רגלו. את רגלו הוא באמת שבר.

אם אתם מנהלים חברת ביטוח אתם בטח יודעים שלא מעט אנשים מנסים לרמות את חברת הביטוח כדי להוציא ממנה כספים. לכן, אל תהססו ליצור קשר עם משרד חקירות המתמחה בין היתר, גם בתחום חקירות ביטוח. חקירות ביטוח הן חקירות שנעשות על ידי חוקרים מוסמכים, פעמים רבות חוקרים מומחים של חקירות ביטוח הם עובדים שעבדו שנים רבות בחברות ביטוח ולכן הם יודעים מה בדיוק אנשים מחפשים מחברות הביטוח. ואם אתם מחפשים עבודה, דעו לכם, תחום חקירות ביטוח הוא תחום שמחפש עובדים – אז אם תחפש עבודה בנושא – יחטפו אותך ברגע!