נקודות מפתח

השארת הודעה:

שם:*
טלפון:*
אימייל:
כתובת:
הערות:
* שדה חובה

חקירות כלכליות

חקירות כלכליות הפכו לחקירות מבוקשות על ידי גופים עסקיים ולקוחות פרטיים ברחבי הארץ. הסיבה לביקוש ההולך וגובר נעוצה בכך שכסף הוא לא רק דבר יקר, אלא גם המוקד לסכסוך ולגניבות רבות. העלמת כספים, איתור נושי כספים, מציאת בני זוג החייבים בתשלום מזונות, מציאת יורשים ועוד – הם רק חלק מרשימה ארוכה של מקרים בהם כסף מעורר בעיה ומחלוקת, וישנו צורך להיעזר בשירותי חקירות כלכליות. חקירות כלכליות פותרות מקרים בעייתיים אלו, אשר סובבים, כאמור, סביב הכסף – וחסרונו.

חקירות כלכליות מיועדות למגזר העסקי ולמגזר הפרטי, וכל שירות מותאם לאופיו של הלקוח והמקרה לגופו. חקירות כלכליות מבוקשות בקרב ארגונים וגופים מסחריים בעקבות חשד להעלמות כספים בסכומים גבוהים. במקרים כאלו בהם סכומי עתק נעלמים, יש לחקור לעומק ולגלות היכן נמצא הכסף, ומדוע נעלם כלא היה. במקרים אחרים מתעורר הצורך לחקירות כלכליות כתוצאה מתחרות עסקית. חקירות כלכליות שונות מתמקדות במחקר מקיף על מצבם של מתחרים עסקיים בשוק, וחושפת מידע חיוני אודותם, מידע למודיעין עסקי, ועוד. עבור כל גוף מסחרי או עסקי מותאם אופי החקירה ואמצעי הפעולה, בהתאם לצורך.
הביקוש לחקירות כלכליות נמצא גם בקרב לקוחות פרטיים. הצורך לחקירות כלכליות בקרב המגזר הפרטי היא אותה סיבה אשר מניעה לקוחות עסקיים, והיא כסף. מצבים שונים בחיים מעמידים אותנו בפני קבלת החלטה לחקור לעומק סוגיות כספיות שונות. לדוגמא, סכסוכי ירושה, חובת תשלום מזונות אשר אינה מתבצעת, תביעות לחברות הביטוח, העלמות של כספי פנסיה ועוד – הם מצבים לא נעימים אשר מתרחשים, ולכל אחד נמצא פתרון הולם בשירותי חקירות כלכליות.
אם גם אתם חושדים בהעלמת כספים חריגה, או אנשים חייבים לכם כסף ומעולם לא שילמו – כדאי לכם לשקול שירותי חקירות כלכליות של משרד חקירות דיסקרטיות. משרד חקירות דיסקרטיות מתמחה בביצוע חקירות כלכליות, בשילוב אנשי מקצוע ותיקים בתחום וציוד טכנולוגי מתקדם. שירותי חקירות של חקירות דיסקרטיות חושפות את האמת, ומחזירות לכם את הכסף שלכם, עד השקל האחרון. ניתן להשיג גם שירותי נוטריונים - http://www.hanotarionim.com/