נקודות מפתח

השארת הודעה:

שם:*
טלפון:*
אימייל:
כתובת:
הערות:
* שדה חובה

 בלש פרטי


משרד חקירות דיסקרטיות הנו משרד חקירות מקצועי, ומחזיק ברישיון מטעם משרד המשפטים. צוות המשרד כשיר לביצוע חקירות מגוונות, חקירות פרטיות, חקירות כלכליות, חקירות ביטוח ועוד. צוות חקירות דיסקרטיות משתמש במיטב אמצעי החקירה החדשניים לביצוע חקירות. בכל חקירה מתאים צוות החוקרים את אמצעי החקירה המתאימים – פוליגרף, מכשירי האזנה, כלי איתור, מצלמות במעגל סגור ועוד. צוות המחלקה הטכנית של המשרד מצויד במיטב הטכנולוגיה לפעילות מהירה בהתראה של זמן קצר, וצוות החוקרים מגיע לשטח במהירות.
צוות החוקרים הפרטיים של חקירות דיסקרטיות מעניק שירותים נוספים:
שירותי פוליגרף למגזר העסקי והפרטי
איתור מודיעין עסקי לחברות
מעקבים בארץ, ברשות הפלסטינית ובחו"ל
שירותי איתור: איתור כתובות, איתור נעדרים, איתור יורשים
נציגות משפטית

משרד חקירות דיסקרטיות ,  מומחה למגוון סוגי החקירות. המשרד מפעיל צוות בלשים/ חוקרים פרטיים מקצוענים אשר מתורגלים בביצוע שוטף של מעקבים וחקירות שונות עבור לקוחותינו.
כל בלש פרטי / חוקר פרטי ממשרדנו פועל ברשיון מטעם משרד המשפטים ורגיל גם במתן עדויות בבית המשפטי לצורך הצגת הראיות שנחשפו.
ממשרדנו אשר ממוקם באזור התעשיה בפתח תקוה, אנו יוצאים לפעילות בכל הארץ וכן ערוכים לתחילת חקירה או מעקב בתוך זמן קריאה קצר.
אם נתקלתם בכל בעיה שהיא, חשד לחוסר נאמנות מצד עובד או מצד בן/ בת הזוג, העלמות נכסים, סכסוכי שכנים, הטרדות טלפוניות, נפלתם קורבן לעוקץ ועוד – כל אלו יכולים להיפתר בשיחת טלפון אחת אלינו.
אנו נדאג כבר לשאר וכן נלווה אתכם גם בהמשך התהליך.
 
הבלש הפרטי המפורסם ביותר בעולם, שרלוק הולמס, חקק בתודעתם של אנשים רבים את קווי דמותו של בלש פרטי. שרלוק הולמס היה מפענח פרשיות ומעקבים סמויים, אשר היה מבצע בכוחות עצמו. דמותו הבלשית לא השפיעה רק על הספרות הבלשית אשר התהוותה במאה ה19 והמאה ה20, אלא גם הגדירה את מהות תפקידו של בלש פרטי במאה ה21, אשר ידוע בתור חוקר פרטי.
רבים מאיתנו חושבים כי ישנם בלשים פרטיים אשר פועלים מתחת לפני השטח, ממש כמו שרלוק הולמס. אך האמת היא שכיום תפקידו של בלש פרטי הוחלף באיש מקצוע אשר משלב יכולות חקירה עם ציוד טכנולוגי מתקדם. היום לא תוכלו למצוא בלש פרטי בסגנון שרלוק הולמס, ואם תרצו לשכור את שירותיו של בלש פרטי, כנראה שתזדקקו לחוקר פרטי.
המילה בלש או הביטוי בלש פרטי אינן מילים מוכרות בעולם החקירות של ימינו. גם בחוק אשר מתייחס לסוגיית החקירות בארץ, מילים אלו אינן מוזכרות באף הטיה או רמיזה. בלש פרטי של ימינו הוא בעצם חוקר פרטי הפועל בצורה דומה לבלש פרטי, ומשלב עם זאת ציוד מתקדם אשר משכלל את הליך החקירה ותוצאותיה. חוקר פרטי יודע לשלב בין הטכנולוגיות החדישות אשר נמצאות ולאופי החקירה. מקצועיות של בלש פרטי, היינו החוקר, משתכללת בזכות ציוד חקירות זה. ציוד החקירות אשר נמצא בהישג יד של חוקר פרטי הוא מגוון, וכולל מצלמות מעקב מדגמים שונים, מכשירי האזנה ומעקב ועוד. ציוד זה הוא המפתח לכל חקירה מוצלחת בימינו, והוא זה אשר הופך כל בלש פרטי לבלש פרטי מקצועי באמת.
משרד חקירות דיסקרטיות מוביל את תחום החקירות. המשרד כולל צוות חוקרים פרטיים ממולחים אשר מבצעים חקירה יסודית עבור כל לקוח. אם נתקלתם בכל בעיה שהיא, חשד בעובד או בבן/ בת הזוג, העלמות מס, סכסוכי שכנים, ועוד – כל אלו נפתרים בשיחת טלפון אחת אלינו. אנו נדאג כבר לכל השאר.