נקודות מפתח

השארת הודעה:

שם:*
טלפון:*
אימייל:
כתובת:
הערות:
* שדה חובה

 בלש

 
זקוקים לשרותי בלש פרטי /  חוקר פרטי ?
במשרד חקירות דיסקרטיות תמצאו תשובות מהירות ותקבלו ייעוץ מקצועי לטיפול בבעיה. אנו מומחים למעקבים וחקירות מיוחדות, חקירות אישות, חקירות בני נוער וחקירות כלכליות. כמו כן ניתן למצוא במשרדנו מגוון פתרונות טכניים שונים כגון ציוד הקלטה סמוי והשכרת מצלמות זעירות נסתרות להסלקה.

מה עובר לכם בראש כאשר אתם שומעים את המילה בלש? אדם לבוש במעיל שחור וארוך עם כובע קסקט, אשר אוחז בזכוכית מגדלת בידו. זוהי לעתים התמונה אשר עולה מול עיננו כאשר אנו שומעים מילה זו. אך, למען האמת, אדם אשר העוסק במלאכת הבילוש אינו נראה כך כלל. הבלש הפרטי אמור להיות אדם מן השורה אשר לבוש בבגדים רגילים, שאינו מחזיק בזכוכית מגדלת בכיס. אז מי זה בלש ומהי עבודתו?
בלש הנו אדם אשר המורשה לבצע מעקבים לשם חקירה. הסטטוס של בלש השתדרג בעשורים האחרונים והפך לחוקר פרטי, אשר מבצע באופן דומה את עבודתו של בלש, תוך שילוב בטכנולוגיות מתקדמות. לדוגמא, אם בלש של תחילת המאה הקודמת היה יוצא למעקבים בגפו, הרי שהיום חוקר פרטי יפעל בצוות של שני חוקרים פרטיים לפחות, ויעזר במצלמות מעקב. חוקר פרטי של ימינו הוא בעצם אותו בלש קלאסי אשר עושה שימוש בציוד חדיש, כמו מכשירי האזנה, מכונת פוליגרף, חומרים לאיתור טביעת אצבעות, ועוד.
משרד חקירות דיסקרטיות מציע שירותי בילוש, עם חוקרים ובלשים פרטיים. צוות החקירה של  מבצע חקירותאישות וכן פועל עבור המגזר העסקי והפרטי, ומבצע את כל סוגי החקירות. כל הבלשים הפרטיים של חקירות דיסקרטיות פועלים ברישיון, ומחזיקים בותק וניסיון בתחום. בלש פרטי של חקירות דיסקרטיות מבטיח לכם מקצועיות בכל תיק חקירה, וחתירה עד תום אל האמת. לשירותי נוטריונים הקליקו כאן - http://www.hanotarionim.com/